Twarz w dniu ślubu to dla jednych najważniejszy obraz, na którym koncentruje się uwaga gości i aparatu fotograficznego, a dla innych jeden z elementów uroczystości, w której ważniejsze są emocje niż obrazek. W związku z tym, dla każdej z tych osób, makijaż planuje się inaczej – raz widowiskowo, innym razem naturalnie.

BBA jest rozpoznawane po czystym dobieraniu makijażu do typu urody, a także eksponowaniu niepowtarzalności kobiety, trzymając w ryzach schemat trendów i przemalowanie. Najwyższe wyczucie to coś, na liczą Klientki.

Dzięki doświadczeniu w reklamie i stylizacji, które wymagały umiejętności poruszania się po wszystkich trendach, tutaj otrzymuje się więcej. Często mamy więc bocho meakeup, innym razem insta, czasem makijaż japoński! -a potem natural. Każda kobieta kocha co innego.

Stylizacja i czystość doboru do urody, to siła BBA skierowana dla osób, które kochają pieczołowicie dobierać detale. To jest pasja, a dzień ślubu to występ, którym można się wspaniale zabawić! I to podejście polecam. <3